Hakkımızda

Valmar Türkiye

VALMAR son derece uzmanlaşmış dondurma ve pasta makinesi şirketi olarak 1987 yılında kuruldu. VALMAR’ın kurucusu ve CEO’su, makine mühendisi Valter Jejčič’in uzmanlığı, tutkusu ve kararlılığı şirketin güçlü taraflarıdır. Dondurma makineleri üzerine yazdığı tez sonucu 1984 yılında mezun olan Bay Jejčič şirketi yönetmekte, aynı zamanda araştırma ve geliştirme bölümünü de koordine etmektedir.

30 yıllık deneyim neticesinde, sektöründe 3 ile 27 kg arasında döngü başına değişen geniş üretim kapasitesine sahip, ürün yelpazesi mevcuttur. Biz BÜYÜK EBATLI makinelerimiz ile ünlüyüzdür. En son ve en yenilikçi TTi serimiz dondurma, fırın, otel, restoran ve catering vb. gibi tüm gıda endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılar. Son yıllarda şirketimizin satışları artmakta ve uluslararası satış ağı da genişlemektedir. Valmar günümüzde teknolojik yenilik, güvenilirlik ve dayanıklılık adına uluslararası bir üne sahiptir.

Ekibimiz

Valmar Türkiye Ekibi
Davut Hancıoğlu
Davut Hancıoğlu
General Manager
Valmar Türkiye
Martin Gregori
Martin Gregori
Master Chef
Valmar Global
Silvo Slapar
Silvo Slapar
Technical Manager
Valmar Global
Kamil Alpay
Kamil Alpay
Assistant Manager
Valmar Türkiye
Deniz Bostancı
Deniz Bostancı
Technical Service
Valmar Türkiye
Eyüp Gedikli
Technical Service
Valmar Türkiye

Yeni TTi Serisi

Kalite, teknoloji, konstrüksiyon, fonksiyonellik ve güvenilirlik
Dondurma ve pastane ürünleri için üretilen yeni TTi serisi makineler Valmar’ın otuz yıllık deneyimi ve Ar&Ge’sinin sonucudur. Her çeşit dondurma, soslar, kremalar ve tatlılar için çözüm ortağınızdır.
  • Batch Freezer

    SNOWY 12 TTi

  • CHEF CREAM 60 TTi

Bizi Tercih Edenler

Firmalar
Efi Badem
Kahve Dünyası
Göl Et
Abişoğlu
Liva
Nur Pastaneleri
Sorularınız için Whatsapp